Киевская, Киев, Воздвиженська, 48
Просмотров:
95
Продаж 2-х кімнатної квартири на Воздвиженці.
Київський мікрорайон Воздвиженка простягнувся паралельно Андріївському узвозу до Подолу.
Житловий будинок на Воздвиженській, 48 виконаний у стилі «модерн» та розташований неподалік від Андріївського узвозу, до метро Контрактова площа 12 хвилин пішки.
Квартира загальною полщею 90 м.кв. з висотою стелі 3,30 метри, в останній час використовувалась як офіс.
Ексклюзивністю данної квартири є не тільки її місцезнаходження, але і розташування у самому будинку. Всі вікна квартири виходять на головний фасад будинку, а з кожної кімнати відкривається чудовий краєвид на вулицю Воздвиженська.
Квартира має три балкона !
Великою перевагою є наявність автономного газового опалення та всіх сучасних інженерних мереж.
Якщо Ви розглядаєте цю нерухомість як інвестицію з подальшою здачею в оренду, можемо залишити наявні меблі.
Також є можливість придбання 1-но кімнатної квартири поруч, та стати власником цілого крила будинку загальною площею 161 м.кв.
Ця пропозиція не залишить байдужим всіх хто цінує затишок та комфорт!
Запрошуємо на перегляд !
8 610 000 ₴
03.06.2023
Объявление №
33095
Область:
Киевская
Населенный пункт:
Киев
Район:
Подольский
Ближайшее метро:
Почтовая площадь
Комнат:
2
Этаж:
2
Этажность:
5
Общая площадь, м2:
90
Жилая площадь, м2:
55
Площадь кухни, м2:
0
Продавец:
BROKERBRO
Похожие объявления